poniedziałek, 24 października 2011

bo bywa róznie

Sieeeeeeeemacie ! Tu Iga, dawno mnie tu nie było, wiem :) Ale coś w końcu napisać trzeba, nie mam czasu na nic, szkoła, miłość, koncery i jakoś to leci, że mnie tu nie ma.
Ostatnio byłam na koncercie Grubsona, dał czadu! Jest moim miszczem a oto jeden z Jego popularniejszych kawałków :
 
Ostatnio zakupiłam móóóóóóój najlepszy zapach na świecie, który uwielbiam, kocham i tak dalej, po prostu jakbym mogła to bym Go zjadła, jest to taka jakby mgiełka z Sephory, która potrafi się trzymać 24 godziny, ponieważ jak się popsikam to czuje Go na ubraniach i sobie drugiego dnia, kosztuje 19zł i jest o zapachu czekolady :

Kupiłam też farbę do włosów mroźną trufle, właśnie wysuszyłam włosy i jest dobrze, bo w świetle nie ma rudego odcienia, którego wprost nienawidzę osobiście widzieć na Swoich włosach a nie chciałam mieć znowu czarnych więc postawiłam na to i nie żałuję. :)

do mojej szafy wpadła kurta z Cubusa na zimę, 229 zł ciepła i długa co by przykryła moje skłonne do chorób nerki i pęcherz, więc też jestem zadowolona, bo czaiłam się na nią już zeszłej zimy i postawiłam na nią ponownie. :) 
i ostatnią rzeczą jest ''klisza'' na ścianę, od razu wpadła mi w gust kosztowała 29,99 zł w IKEA gdzie jest tyle pięknych ramek i obrazów, że gdybym mogła kupiłabym wszystkie akcesoria związane ze zdjęciami, chociaż pewnie wykupiłabym cały sklep, bo mają rzeczy, które spełniają moje gusta w 100% 


Nie mogę się już doczekać 10 listopada gdzie zagości w Gdyni a dokładniej w Uchu  SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA! Nowa płyta wymiata i że tak powiem odpłynę przy scenie! A oto ich mistrzowski 11 minutowy teledysk ,,RESET"

3 komentarze:

  1. klisza na ścianę jest obłędna, też mam taką :-)

    pozdrawiam ciepło, zapraszam,
    czmiel

    OdpowiedzUsuń
  2. Grubson <3 kocham :) fajna kurteczka. mgiełka o zapachu czekolady? nie słyszałam nigdy, ale będę musiała jej poszukać, bo jestem czekoladocholiczką :)

    OdpowiedzUsuń