środa, 7 września 2011

posiłek mistrzów

Hej! Przez ostatnie kilka dni nie miałam w ogóle czasu, by coś tu do Was napisać. Teraz mam dosłownie chwilkę, więc postanowiłam się odezwać. A o czym dziś? Dziś podzielę się z Wami odrobiną inspiracji. Inspiracji na temat mojego ulubionego posiłku. Dietetycy zgodnie sądzą, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Śniadanie. Od lekkiego i prostego do bardziej sycących i skomplikowanych.
Kiedyś usłyszałam, że śniadanie to posiłek mistrzów. I zgadzam się z tym. Uwielbiam leniwe poranki, uwielbiam robić śniadanie, szczególnie gdy mam na to dużo czasu rano. Chętnie przygotowuję posiłki dla całej rodziny. Lubię patrzeć na ich uśmiech, gdy podaję coś, co wygląda i pachnie tak pięknie, że aż szkoda jeść. Staram się urozmaicać ten pierwszy posiłek, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jestem śpiochem i często lubię dłużej poleżeć w łóżku, więc na śniadanie zostaje mniej czasu.

A Wy? Co lubicie jeść na śniadanie? Przygotowujecie coś dla innych?

A teraz kilka inspiracji:
www.durszlak.pl
Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, który dostarcza naszemu organizmowi paliwa na resztę dnia. Nigdy o nim nie zapominajcie!

4 komentarze:

 1. Ja też nigdy nie mam na nie czasu. Kanapka w biegu i kawa, może po przeprowadzce się to zmieni.

  Zapraszam do mnie!
  justyna-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. mmmm...
  na sam widok ślinka cieknie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarz i również za odwiedziny.
  Zapraszam ponownie do mnie ! :)
  Fajnie prowadzisz blog :)

  OdpowiedzUsuń