sobota, 3 września 2011

tattoo

Siemanko, Cześć, Witam! Tym razem piszę Ja- Iga, niestety nie jestem tak obcykana jak Marta w tym wszystkim, ale kiedyś w końcu trzeba zacząć. Tak sobie siedziałam i myślałam o czym mam napisać i stwierdziłam, że przedstawię Wam to co mnie jara, kręci, fascynuje itd, a mianowicie tatuaaaaaże. Sama posiadam póki co dwa, ale za kilka dni  ich liczba znowu się zmieni PLUS zaczęłam się zastanawiać czy nie pójść na kurs wykonywania tatuaży za rok może dwa, bo nie tylko podobają mi się na ciele już zrobione, ale uwielbiam patrzeć jak ktoś to robi, jak precyzyjnie stara się wykonać każdą kreskę, kropkę czy cokolwiek, jak tego dokonam to zapraszam wszystkie Panie na jakiś mały próbny tatuaż.. :)

Póki co zaprezentuje Wam Swoje, Swoich bliskich i zupełnie obcych ludzi.


 a oto moje dwa maleństwa i obydwa mają dla mnie duże znaczenie.. :)
 Nadzieję dał mi Bóg, Matka miłość, Ojciec siłę to jeden z trzech tatuaży Mojego mężczyzny, niestety nie posiadam zdjęć pozostałych dwóch.


 Wiem, że jest obleśny, ale tak mi się podoba wykonanie, że nie mogłam się powstrzymać, wygląda jak żywy!Miałam milion pięknych zdjęć tatuaży i projektów, ale niestety wszystko przepadło wraz ze spalonym dyskiem, także muszę się zadowolić tylko tymi..
Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)

6 komentarzy:

 1. Mi sie szczegolnie podoba tatuaz z Marilyn, piórkiem, odlatującymi ptakami i z tą klatką dla ptakow z tylu plecow- genialny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne - mi motylki przypadły do gustu :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. też uwielbiam tatuaże. Sama mam jeden, ale będzie więcej :) z polskich artystów szczególnie podobają mi się prace Tofiego - widziałaś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dmuchawiec przechodzący w ptaki - cudo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektóre tatuaże przepiękne!:) Np. "I love him", "I love her" <3

  OdpowiedzUsuń
 6. kocham tatuaże, świetnie wyglądają i są bardzo modne
  zapraszam do mnie
  pretty-girlfashion.blogspot.com
  <3

  OdpowiedzUsuń